התקנת מזגן בחדר ממ”ד כל הדרכים והאופציות

ממ”ד או בשמו המדוייק מרחב מוגן זה החדר בטחון שלהמון בתים בישראל כבר יש בבית. ממ”ד לרוב יהיה חדר די שימושי בבית שכן למה לא לנצל עוד חדר בשטח הבית (אלא אם כן הבית גדול מאוד). ממ”ד נוטה להיות חם מאוד בקיץ וקר מאוד בחורף בגלל סוג הקירות.

מדחס של מזגן תלוי בחוץ

בחדר מסוג ממ”ד לרוב כדאי מאוד שיהיה מזגן בגלל אופי הטמפרטורות הקיצוניות שהוא סופג מהטמפרטורה החיצונית.

האופציה השכיחה ביותר היא התקנת מזגן עילי שזה סוג המזגן הנפוץ ביותר שרואים בארצנו. יתרון מובהק במזגן כזה שהוא מתפקד כיחידה עצמאית ואינו תלוי בעוד פתחים כמו מזגן מיני מרכזי.

חשוב מאוד לוודא כי כל פתחי הצנרת והמזגן הינם אטומים במלואם כדי להבטיח שבשעת חירום, חדר הממ”ד יהיה תקין ומוגן לכל תרחיש. יותר מזה, תדאגו שהמזגן עומד בכל התקנים שהציג פיקוד העורף על מנת להיות ערוכים ב-100% לרגע האמת.

כחלק בלתי נפרד תצטרכו להיעזר בטכנאי מזגנים מקצועי שיתקין עבורכם את המזגן. במהלך ההתקנה חשוב לשים לב שהוא מבצע איטום מסודר לכל חלקי המזגן ללא יוצא דופן.

מחיר של התקנת מזגן בממ”ד יחל מ-600 שקלים במידה וכבר יש הכנה למזגן בחדר. אם לא דאגו להשאיר לכם הכנה למזגן, תצטרכו להיפרד מעוד כ-1000 שקלים עבור עבודת התשתית.

אז איך נבחר טכנאי מזגנים להתקנת מזגן בממ”ד?

קודם כל אם אתם גרים בבית משותף שגם לשכנים יש ממ”ד זאת דרך מצוינת לקבל המלצות במידה והם כבר הזמינו טכנאי מזגנים להתקנה בממ”ד. באזור חדרה והסביבה נשמח להציע לכם מגוון רחב של טכנאי מזגנים בחדרה שישמחו לשרת אתכם במקצועיות ולהתקין את המזגן בממ”ד באחריות ובאדיבות.

לסיכום – לא משנה אם שילמתם עוד כמה שקלים יותר עבור עבודה איכותית ומדוקדקת, כי הרי ברגע האמת הסכום הזה אינו משתווה לחיי אדם.

כתיבת תגובה